شعب

عاقلانه انتخاب کنیم

چرا پلاک؟

عاقلانه انتخاب کنید

الف: منو

1. استفاده از مرغ و گوشت فقط به صورت استیک و نه کوبیده و چرخ شده در انواع پیتزا و ساندویچ
2. استفاده از انواع نان تیره (روگن و چاودار) با توجه به بهبود عملکرد دستگاه گوارش
3. به حداقل رساندن محصولات سرخ شده و در خصوص محصولات سرخ کردنی نیز استفاده از روغن با اسید ترانس پایین
4. تکمیل سبد سبزیجات و دانه های روغنی
5. حذف مایونز و استفاده از یوگونز (ماست و سبزیجات) با توجه به چربی مایونز و مضرات آن
6. استفاده از انواع آب میوه های طبیعی
7. استفاده از فرآورده های گوشتی (ژامبون، هات داگ و پپرونی) فقط به صورت سفارشی و اصلاح شده

 

ب: کنترل کیفیت

1. گوشت قرمز فقط بصورت راسته گوساله (جونه)
2. گوشت سفید فقط بصورت سینه خالص مرغ (جوجه)
3. فرآورده های گوشتی: کنترل میزان پروتئین (درصد گوشت) و میزان نگه دارنده ها
4. سبزیجات: فقط بصورت تازه و روزانه

 

ج: آزمایشگاه

بی شک رستوران های زنجیره ای پلاک از پیشگامان طرح خود کنترلی رستوران ها می باشد.
اخذ نمونه از انواع مواد اولیه ، محصولات ، سطوح و تجهیزات ، فینگر تست کارکنان در کارخانه و کلیه شعب ، ارائه آموزش های تئوری و عملی بهداشتی به صورت مستمر بیش از پنج سال است که توسط واحد آزمایشگاه رستوران های زنجیره ای پلاک (مورد تایید وزارت بهداشت و درمان) صورت می پذیرد.

 

د: اتوماسیون و فناوری اطلاعات

واحد IT رستوران های زنجیره ای پلاک با همکاری واحد تحقیق و توسعه و اختصاص پیش از صد نفر ساعت زمان و صدها میلیون ریال هزینه یکی از کامل ترین نرم افزارهای موجود در این صنعت را با کمک یکی از شرکت های بنام عرصه IT مورد استفاده قرار داده است.

پیش گیری از اختلاس و سوء استفاده های مالی، کاهش اشتباهات نیروی انسانی، تسهیل گردش مالی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، امنیت و گزارش های متنوع و کاربردی از جمله ویژگی های آن می باشد.

همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون استفاده از اینترنت و خدمات مرتبط ، تبلیغات متنوع در سایتهای مجازی و پربازدید توسط این واحد در دستور کار قرار گرفته است .

 

س: دپارتمان طراحی و گرافیک

از زمان شروع به کار رستوران های زنجیره ای پلاک دپارتمان معماری و گرافیک پلاک با همکاری جمعی از شاگردان استاد مرتضی ممیز (پدر علم گرافیک ایران) فعالیت خود را آغاز نموده است. به گواه متخصصان در حوزه هایی همچون کمپینهای اختصاصی صنعت رستوران، پکیجینگ و ... یکی از متفاوت ترین آثار دهه های اخیر به معرض نمایش گذاشته شده است.

 

ط: رضایتمندی مشتریان

با توجه به اهمیت موضوع رضایتمندی مشتریان و اندازه گیری میزان رضایت ایشان از خدمات ارائه شده و با هدف شناسایی نقاط ضعف و زمینه های قابل بهبود ، اقدام به راه اندازی واحد خدمات مشتریان شده است . همچنین سیاستهای تشویقی همچون ارسال هدایا ، پکیجهای تبلیغاتی و تسهیلات ویژه به مشتریان VIP و سایر مشتریان ممتاز شعب از دیگر اقدامات صورت گرفته در این حوزه می باشد .

 

ف: مدیریت دانشهای سازمانی

به منظور حفظ و نگهداری ذخایر اطلاعاتی موجود در سازمان ، کلیه فرآیندهای کاری موجود در شعب و کارخانه در قالب استانداردهای ایزو و فرمها و دستورالعملهای مربوطه گردآوری و تدوین شده است . این منابع و اطلاعات در دسترس کلیه پرسنل جدیدالورود و سایر پرسنل شاغل در مجموعه قرار گرفته و اساس و پایه فعالیتهای جاری ایشان و مبنای ممیزی و استاندارد سازی شعب می باشد .

 

ن: مدیریت منابع انسانی

با توجه به نگرش مدیریتی درخصوص نگهداری و ارتقاء شغلی منابع انسانی که بزرگترین ذخایر سازمان می باشند واحد منابع انسانی پلاک با هدف تقویت فرآیند جذب و گزینش ، آموزش و سنجش سطح کارآمدی ، تسهیلات و خدمات رفاهی و سایر موارد مرتبط با پرسنل راه اندازی گردیده است .

همچنین بانک جامع و کامل اطلاعات نیروهای انسانی شاغل ، ترک کار ، گزینش شده و ... توسط این واحد گردآوری شده و کلیه موارد مربوط به منابع انسانی توسط این واحد به مدیریت گزارش می گردد .

 

ی : سلامت

در اواخر سال 1394 به منظور ارائه خدمات سلامت به مشتریان و همشهریان عزیز آکادمی علوم تغذیه پلاک شروع به کار نمود. اصلاح مواد اولیه و محصولات و ارائه خدمات مشاوره تغذیه رایگان نه تنها به مشتریان و بلکه به کلیه همشهریان از جمله این دستاوردها می باشد.

درباره پلاک

مجموعه رستوران های پلاک را بهتـر بشناسید

مجموعه رستوران های زنجیره ای پلاک از اواخر سال 1385 با آگاهی از خواسته های نوین مشتریان و محدودیت های بازار  در حوزه های مختلف ( تکراری بودن منو رستوران ها و فست فودها، قیمت سرسام آور ماشین آلات این صنعت، محدودیتهای کیفی و کمی املاک استیجاری و ... ) فعالیت خود را با تحقیق، تمرکز و اختصاص مدت زمان زیادی در خصوص مطالعه طرحهای کارشناسی در حوزه های فوق الذکر آغاز نمود.

آبان ماه 1386 نخستین شعبه پلاک در محدوده خیابان ظفر تهران با انتخاب منویی متشکل از انواع غذای ملل در قالب پیتزا و ساندویچ با در نظر گرفتن ذائقه ایرانی و انتخاب شیوه ارائه Takeaway شروع به فعالیت نمود.

استقبال بی نظیر مشتریان هیات مدیره را بر آن داشت تا فاز دوم فعالیت خود را نیز آغاز نماید.

بهمن 1387 کارخانه پلاک با انتخاب مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات و بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در زمینی به مساحت 1000 مترمربع به منظور ارائه سرویس یکپارچه به شعب افتتاح گردید. همزمان نیز تحقیق، تولید و نگارش بیش از 1000 صفحه دستورالعمل در حوزه های مختلف با الگوبرداری از نمونه های خارجی همچون مک دونالد ، KFC ، Subway ، Pizza Hut و ... با در نظر گرفتن محدودیت های کشورمان و اعزام تیم های کارشناسی به کشورهای حوزه خلیج فارس به منظور بررسی نزدیک و دقیق برندهای فوق الذکر با برگزاری جلساتی در دفاتر نمایندگی ایشان در دستور کار قرار گرفت.

با توجه به ارزیابی واحد تحقیقات بازار رستوران های زنجیره ای پلاک ، در حال حاضر چندین شعبه در مناطق مختلف تهران و شهرستان انتخاب شده و توسط واحد راه اندازی افتتاح گردید که همگی مورد استقبال همشهریان واقع گردیده است . 

ارتباط با ما

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید

در خبرنامه پلاک عضو شوید

با ما در ارتباط باشید

دفتر مرکزی: ۷۷۹۶۹۴۹۵

انتقادات و پیشنهادات: ۲۲۲۵۱۶۱۶

پارت پلاک (کترینگ تخصصی جشن ها و مهمانی ها): ۲۲۲۵۶۰۶۰

تلفن سفارشات: 22254535

ایمیل: info@pelakrestaurant.com